مصاحبه با دکتر حمید جمشیدی رتبه ۵ (۲تا ۱۰) رزیدنتی ۹۷

📻 مصاحبه با دکتر حمید جمشیدی رتبه ۵ (۲تا ۱۰) رزیدنتی ۹۷ 📻

کسی که از استاجری خوب درس خوند و استریتی تو اینترنی امتحان داد ✌️

💠 کسی که از استاجری خوب و با حوصله درس میخوند و تو اینترنی تونست رتبه ۲ بیاره!

۷⃣ هر هفته یک مصاحبه

◀️ بنده ورودی ۹۱ دانشگاه مشهد بودم که بعد از دوره ی فیزیوپات به دانشگاه ایران انتقالی گرفتم و در حال حاضر اینترن دانشگاه ایران هستم.

◀️ از دوره ی استاجری درس میخوندم و بیشتر درسهارو درسنامه ی کرمی خوندم(تو هر بخشی که بودم اون درس رو میخوندم بجز بخش داخلی که فقط ۲ تا درسشو رسیدم بخونم)،برای امتحان پره هم تستهای کی بوک رو زدم و رتبه ۲۷ کشور شدم(۲.۵٪)

◀️ بعد از پره تصمیم به خوندن برای رزیدنتی گرفتم و از ۱۵ فروردین شروع کردم،اینترن بودم و روزی ۲.۵ تا ۳ ساعت می رسیدم درس بخونم،تا حدود آخر تابستون ۱ دور درسنامه ها و ۱ دور هم قسمتهایی که هایلایت کرده بودم رو خوندم،از اول مهر مجددا شروع به خوندن درسنامه ها کردم که حدود ۳ ماه طول کشید،و ۱ بار دیگه هم مرور سریع کردم.

◀️ برای تست هم صبح ها که بیمارستان بودم تو وقتهای بیکاریم تست های کرمی رو میزدم و سعی میکردم بیشتر با گوشیم و عکسهایی که از کتابام میگرفتم بخونم و نهایت استفاده رو از تایمی که تو بیمارستان بودم ببرم که اون هم حدودا تا آخرهای دی طول کشید و همه ی تستهارو تونستم ۱ دور بزنم،و بهمن ماه هم ۱ دور غلطهایی که علامت زده بودم رو مرور کردم.

◀️ از هایلایت های درسنامه هام خلاصه نویسی کردم که حدود ۱ دفتر ۱۰۰ برگ شد. که چند روز آخر اونها رو خوندم.

◀️ تو ۱۰روز آخر هم تستهای قطبی شهریور ۹۶ به بعد رو زدم.

◀️ از ویژگی های مثبت درس خوندنم میتونم به تمرکز بالام موقع درس خوندن اشاره کنم،در حدی که حتی متوجه صداهای اطرافم هم نمیشم،همچنین سرعت بالا و عدم داشتن وسواس تو حفظ کردن همه ی مطالب. سعی میکنم در کمترین زمان بیشترین برداشت رو از مطالبی که میخونم داشته باشم.

◀️ توصیه ای که به دوستان داوطلب دارم اینه که با هر کتابی که راحتترین شروع کنین و بهش اعتماد کنین و همونو ادامه بدین و ازین شاخه به اون شاخه نپرین.

◀️ احتمالا هم رشته رادیولوژی رو انتخاب میکنم.

مصاحبه، رزیدنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up