🔑رمزگذاری نکات🔑
یکی از روش های مطالعه اینه که برای حفظ بهتر نکات از رمز استفاده کنیم. خیلی از جزوات هم مانور تبلیفاتی زیادی رو این قضیه میدن 📢

⭕️ بهتره بدونین شیوه رمزگذاری واقعا شیوه کارآمدیه و تو خاطرسپاری بهتر نکات کمک زیادی میکنه. بعلاوه میتونه مطالعه رو از اون خشکی و خشنی در بیاره و حس و حال خوبی بهتون بده. اما نمیشه گفت الزما جزوه ها و کتابهایی که از این شیوه آموزش استفاده میکنن بهتر از بقیه ان و این قضیه تا حد زیادی بستگی به سلیقه شخصی خودتون داره که چقدر با همچین جزواتی ارتباط برقرار کنید(فارغ از اینکه بعضیا از رو دست بعضیا کپی بر میدارن).

🔏 اما چیزی که حتما باید بهش توجه کنید اینه که در صورتی که شما حین مطالعتون خودتون با کمک خلاقیت شخصی تون نکات رو با تکنیک های مختلف رمز گذاری کنید مطمین باشید خیییییییلی بهتر یادتون میمونه تا اینکه از انبوهی رمز یک کتاب یا جزوه بخواید استفاده کنید، حتی اگه رمزهای شخصی شما خیییییلی مسخره و ضعیفتر باشه، ولی چون اونو با خلاقیت خودتون طراحی کردین مطمین باشید کمک بیشتری میکنه. البته در پستهای بعدی نمونه هایی از رمزگذاری ها رو براتون خواهیم گذاشت تا با تکنیک هاش بیشتر آشنا بشید.

💡 پس به خلاقیت و تلاشتون اعتماد کنید 💡

روش_مطالعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up