تیم  ما

تیم ما چه کسانی اند؟

(به ترتیب حروف الفبا)

دکتر آیدا مدقالچی پشتیبان علمی
سلام، من آیدا مدقالچی، رزیدنت نورولوژی شهیدبهشتی، در کنار این تیم پر انرژی به عنوان پشتیبان علمی همراهتون هستم تا تناقضات و وسواسهای درسی منجر به اتلاف وقت و نگرانیه شما عزیزان نشه. آرزو میکنم که به سهم خودم بتونم نقش مفیدی در راه رسیدن به اهدافتون داشته باشم. هرگز از رویاهات دست نکش رفیق، کار نشد نداره.

بیژن حجازی امور آی تی
سلام، اميدوارم حالتون خوب باشه.
خيلي خوشحالم که تونستيم اين وبسايت رو راه اندازي کنيم تا به شما عزيزان خدمت رساني بهتري داشته باشيم و سعي مي کنيم هميشه خلاق و به روز باشيم.
من بيژن حجازي مسئوليت امور انفورماتيک اين مرکز رو به عهده دارم‌.

جابر مدانلو امور آی تی
سلام و درود دوستان.
جابر مدانلو هستم. اگه ايراد و پيشنهادي راجع به سايت داشتين حتما به من اطلاع بدين. اميدوارم با تيم خوب مون روز به روز بزرگتر و موفق تر بشيم …

دكتر زهره مهري پشتیبان
سلام، من زهره مهري هستم، رزیدنت پوست مشهد. براي رسيدن به موفقيت تلاش كردن لازمه، اما كافي نيست. اگه درمسير اشتباهي باشيم تلاش ما چيزي جز درجا زدن نيست. اميدوارم بتونم دراين مسيرپر پيچ وخم، راهنما وهمراه خوبي براي تحقق بخشيدن اهداف با ارزشتون باشم.

دکتر سارا مرادنیا مشاور
سارا مرادنیا هستم. پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی از دانشگاه علوم پزشکی ایران. چیزی به نام شکست توی ذهن من معنی نداره. رمز رسیدن به موفقیت تلاش و پشتکاره. در این تیم قوی کنار شما هستم تا به آرزوهاتون برسید.

طاهره کاظمیان امور ارتباطات
سلام خدمت همه ي دوستان عزيزي که به اين خانواده پيوستند تا در کنار هم به روياها رنگ حقيقت بديم و شاهد تيک خوردن اهداف ارزشمند يکايکتون باشيم. من طاهره کاظميان مسئوليت امور ارتباطات رو به عهده دارم و و باعث افتخارمه که در کنار برادر عزيزم و همکاران ارزشمندم حضور دارم تا با هم براي موفقيت تلاش کنيم.

دکتر سمانه رضایی مشاور
سلام به همه دوستان و همکاران گرامی…
دکتر رضائی هستم. فارغ التحصیل ۹۷ دانشگاه اصفهان. با معدل ۱۶.۸ و نمره پره ۱۲۰.
خب برای آزمون دستیاری همه تلاشمو کردم که خدا رو شکر نتیجه خوبی داشت.
امیدوارم بتونم همکاری سازنده ای با تیم خوب مشاوره دکتر کاظمیان داشته باشم.

دکتر علیرضا کاظمیان مشاور
سلام، من عليرضا کاظميان هستم، رزیدنت طب فیزیکی. اينجام براي کمک به همه اونايي که مثل خودم تصميم گرفتن با تلاش و درست درس خوندن آيندشونو (اعم از امتحان دستياري و پيشکارورزي) اونطور که ميخوان رقم بزنن؛ اميدوارم بتونم به همه شما دوستان کمک کنم تا روياي موفقيت هاتون رو عملي کنيد حتي اگر سالها خاک گرفته باشن …

دکتر محمود آرامی امور برنامه ریزی
سلام، خيلي خوشحالم که در اين مجموعه موفق حضور دارم. من محمود آرامي، رزیدنت طب کار هستم. مسئوليت اصليم برنامه ريزي دقيق و اختصاصي شماست. اميدوارم من هم به سهم خودم حامي شما عزيزان باشم تا روي فرصت ها تمرکز کنيد و با ذهني آماده و هدفمند و همتي بلند بهترين ها رو برا خودتون رقم بزنين.

دکتر ناصر زارع مشاور
ناصر زارع هستم رزیدنت طب فیزیکی.
قطعا با تلاش ادامه دار به هدفت میرسی و ایشالا با کمک هم به بهترین جایگاه میرسیم و ناامیدی تو تیم ما جایگاهی نداره.

دکتر نریمان صمدائیان مشاور علمی
سلام
نریمان صمدائیان هستم. رزیدت طب فیزیکی و توانبخشی دانشگاه ایران
خیلی خوشحالم که با این گروه پرانرژی و کاربلد آشنا شدم تا بتونیم تجربیاتمون رو با هم در اختیار دوستامون بذاریم تا اونا بتونن به بهترین شکل از تواناییشون استفاده کنند و در مسیری که دوست دارند قدم بذارند.

دکتر نیما خواجه مشاور
دکتر نیما خواجه هستم. رزیدنت سال سوم طب فیزیکی دانشگاه ایران،
فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی، رتبه اول آزمون‌ پره انترنی و رتبه ۱۰۴ آزمون دستیاری، تمام چالش های این راه رو میشناسم و آماده ام در کنار شما از این مسیر عبور کنیم، تلاش و پشتکار از شما حمایت و راهنمایی از من.

آشنایی بیشتر با علیرضا کاظمیان

سلام. داستان ما از سال ۸۸ شروع شد که من از بابل چمدونو بستم بیام دانشگاه که پزشکی رو بترکونم، ولی همون اول، وقتی تو چهارتا واحد (بهداشت و بیوشیمی) خودمونو ترکوندن و مردود شدم، بعدش تصمیم گرفتم جبران کنم و ثابت من آدمی نیستم که با یه نمره داغون فقط پاس کنم درسها رو و میخوام بهترین باشم. ولی نهایتا با معدل ۱۳٫۸ دانشجویی رو تونستم تموم کنم و وقتی مسول آموزش مدارکمو میداد گفت شما فقط درسها رو با این نمره داغون پاس کردی و متاسفم برای این جامعه!

تو همین مسیر سراغ فیلم سازی هم رفتم تا نشون بدم چرا نمیذارن تو دانشگاه پزشکی رو بترکونیم و فیلم های من سهمیه ای نیستم! و راه قریب رو برای همین ساختم که با اینکه بابت هر دو جایزه های خفنی بردم ولی فیلم اولم رو بعضی ها دوست نداشتن و میخواستن ما رو ببرن جایی که راحت بترکونن، منم سر همین قضیه و بمب هایی که وقت و بی وقت سر پزشکا میومد، تصمیم گرفتم مهاجرت کنم به جایی که قدر ما رو بدونن و یه فرش قرمز برامون پهن کنن تا بریم روش بشینیم پزشکی اونجا رو بترکونیم. از آمریکای جنایتکار و انگلیس مکار هم که بدمون میومد، پس بخاطر لبخند قشنگ مرکل خانوم، بستیم رو آلمان و شروع کردیم آلمانی یاد گرفتن. تو اینترنی آنچنان جدی بودم که تو اوژانس هم یواشکی حین سوچور زدن، آموزش آلمانی گوش میدادم و مریض و رزیدنت هر چی میگفتن با تکون سر و یک بله تایید میکردم و چند ماهی گذشت تا اینکه یهو افتادیم تو fall in love ِ خانوممون! بعد چند ماهم تو همون اینترنی ازدواج کردیم و چون حس میکردم قدر منو میدونه پس گفتم چه کاریه بریم این همه راهو تا آلمان تا قدرمونو بدونن. سریع هم آلمانی ها رو ریختم سطل آشغال، فرشه رو هم گفتم لوله کنن، و تصمیم گرفتم دوباره به میهن عزیزمون خدمت کنم و رفتیم تو کار خوندن برای رزینتی با رینگ استریتی (استارت از خرداد ۹۶).

گفتم به همون شیوه ای که برا کنکور خوندم، الانم همونجور میخونم تا رزیدنتی رو بترکونم و کل توصیه های مشاوره ای دوستم کامران (دکتر سجادی) رو ریختم سطل آشغال! اول کار قشنگ حس میکردم مثل یه نوزاد پاک پاکم و اسامی فهرست کتابا هم برام جدید بود و تا سه ماه ذهنم درگیر این بود که پنوموکوک با استرپتوکوک پنومونیه چه فرقی داره؟! بعد چند ماه (مهر ۹۶) دیدم خودمو کتابام عین … تو گل گیر کردیم و مجبور شدم دوباره رفتم سطل آشغالو خالی کردمو کامرانو تمیزش کردم و آلمانی ها رو ریختم باز توش. بعد باهاش نشستم درست و درمون یه سیستم خلاقانه و نویی ریختیم و با این که فقط ۷ ماه مونده بود و عملا من تستی نزده بودم، گفتیم هرجور شده برا اینکه روی همه خرخونا هم کم کنیم آنچنان خرخونی نوینی میکنیم که بترکونیم و رتبه زیر ۱۰۰ بیارم. جوری میخوندم که خودمم از خستگیم خرکیف میشدم و با نظمی دیوانه وار پیش بردیم درسها رو و تا آخرین ثانیه های قبل از ورود به سالن امتحان هم دست از خرخونی ور نداشتیم. بعد امتحان هم احساس خوبی داشتم و رتبم ۱۸۰ شد، و با اینکه انتخاب اولم رو قبول شدم (طب فیزیکی ع پ ایران) همچنان به این فکر میکنم که ایکاش از اول تخس بازی در نمی آوردمو زودتر با شیوه جدیدم میخوندم که مطمینا نتیجه بهتری هم می گرفتم و زیر ۱۰۰ میشدم.

بعد هم با کمک و مشورت بهترین دوستام، با یک کار تیمی خوب، کار مشاوره ای و آموزشی مونو شروع کردیم تا بتونیم با شمایی که پایه یین گذشته رو تو سطل آشغال بریزین و برا چیزایی که میخواین تلاش کنین، کمکتون کنیم تا بهترین خودتونو رو کنین و بترکونید رزیدنتی رو. و این شد که این شدیم…

علیرضا کاظمیان

keyboard_arrow_up