آزمونهای Small Steps

در این صفحه آزمون های small steps را به ترتیب برنامه برای آمادگی آزمون سال ۱۴۰۳ مشاهده می کنید، هزینه شرکت در هر آزمون، ۴۰ هزار تومان می باشد.

✅ در برنامه آزمون های هفته به هفته Small Steps شما می توانید هر جمعه در آزمون همان هفته شرکت کنید. آزمون هفته از ساعت ۸ صبح جمعه فعال می گردد و بعد از آن تاریخ هم قابل شرکت کردن است، ولی توصیه می کنیم برای انگیزه بیشتر در پیشبرد برنامه تان، حتماً سعی کنید در همان صبح جمعه آزمون هر هفته را شرکت کنید و کار امروز را به فردا میفکنید!

✅ در برنامه ریزی این آزمون ها سعی کرده ایم حجم مطالب هر هفته تا حد امکان برابر باشد. اگر به دلایلی مانند بخش های اینترنی یا شیفت طرح امکان رسیدن به برنامه را نداشتید، پیشنهاد می کنیم از کتب سبک تری استفاده کنید و یا آزمون های بالا را با تأخیر طبق پیشرفت برنامه شخصی خودتان شرکت کنید.

✅ در صورتی که بتوانید نمره بالای ۷۵ % کسب کنید، کد تخفیف ۹۰ % برای آزمون بعدی به شما تعلق می گیرد. برای اینکار از نتیجه آزمون خود اسکرین شات گرفته و در اینستاگرام برای ما بفرستید تا کدتخفیف شما را تقدیم کنیم. اعضای مشاوره خصوصی ما نیز از تخفیف ۹۰ % برخوردارند.

✅ در آزمون های هفتگی تا ۱۱ اسفند شامل ۳۰ سوال هستند. آزمون های ۱۸ اسفند تا ۲۴ فروردین ۵۰ سوالی بوده و در نهایت آزمون ۳۱ فروردین ۲۰۰ سوالی است.

✅ ۳ هفته بعدی منتهی به آزمون دستیاری توصیه اکید ما این است که در هیچ آزمونی شرکت نکنید و تنها بر برنامه جمع بندی خود تمرکز کنید…

✅ به نفرات برتر هر آزمون هدایای نیمه نفسی اهدا خواهد شد.

✅ کارنامه خود را روز شنبه بعد آزمون چک کنید چون ممکن است بسیاری در همان روز جمعه بعد از شما در آزمون شرکت کنند. البته به نمره درصد بیش از رتبه خود توجه کنید.

✅ در صورت وجود هرگونه ایراد و اشتباه در طراحی سوالات اسکرین شات سوال و پاسخ را برای ما در اینستاگرام یا تلگرام ارسال کنید تا سریعاً بررسی کنیم.

keyboard_arrow_up